Торцювальна пила Tex-AC TA-01-512
Фото 10 |
Tex-AC TA-01-512 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-01-512
Усі ціни 10 →Пила торцювальна Tex.AC TA-01-512 (1.6 кВт, 210 мм) | 4 390 грн. |
Дисковая пила ТехАС TA-01-512 | 5 015 грн. |
Торцювальна пила TEX.AC TA-01-512 | 4 199 грн. |
Пила торцювальна Тех.АС TA-01-512 | 5 236 грн. |
Торцювальна пила Tex.AC TA-01-512 (1.6 кВт, 210 мм) | 4 387 грн. |
ще 5 пропозицій