Торцювальна пила EMTOP EMSW14001
Фото - Пила EMTOP EMSW14001
EMTOP EMSW14001
Основне
Тип пристроюторцювальна
Типстаціонарна
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Двигун
Потужність1400 Вт
Макс. оберти диска5000 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску210 мм
Діаметр посадкового отвору25 мм
Глибина різу55 мм
Ширина різу120 мм
Кут нахилу пили45 °
Кут повороту пили45 °
Функції та можливості
Комплектаціядиск
пилозбірник
Інше
Вага8.1 кг
Офіційний сайтemtop.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMTOP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMTOP.
Купити EMTOP EMSW14001
Напряжение:220-240 В ~ 50/60 ГцВходная мощность:1400 ВтСкорость холостого хода:5000 об / минРазмер лезвия:210 мм х 25,4 ммМаксимальная мощность резки:55 мм x 120 ммНаправление и угол реза:0-45° слева и справа / до 45° влевоВес брутто:8,10 кг
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
Комплектація: Пила торцювальна EMTOP EMSW14001 1 комплект додаткових вугільних щіток 1 шт. лезо TCT 1 шт. мішок для пилу Упаковано в кольорову коробку Напруга: 220-240 В ~ 50/60 Гц Вхідна потужність: 1400 Вт Швидкість холостого ходу: 5000 об / хв Розмір леза: 210 мм х 25,4 мм Максимальна потужність різання:... ще55 мм x 120 мм Напрям та кут різу: 0-45° ліворуч і праворуч / до 45° вліво Вага брутто: 8,10 кг
Bazaua.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись