Ванна Vagnerplast Selena 160x105 см
Фото 5 |
Vagnerplast Selena 160x105 147x100 см160x105 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vagnerplast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vagnerplast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vagnerplast Selena 160x105 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Vagnerplast SELENA 160x105 VPBA163SEL3LX-01 | 17 500 грн. |
Ванна акрилова Vagnerplast Selena 160x105 см R, Правостороння (VPBA163SEL3 | 25 000 грн. |
Ванна акрилова VAGNERPLAST Selena 160x105 prava bianco VPBA163SEL3PX-04 | 25 000 грн. |
Ванна акрилова Vagnerplast Selena 160x105 см L, Лівостороння (VPBA163SEL3L | 25 000 грн. |
Акрилова ванна Vagnerplast Selena 160 см ліва VPBA163SEL3LX-01/NO + ніжки | 19 756 грн. |
Акрилова ванна Vagnerplast Selena 160 см права VPBA163SEL3PX-01/NO + ніжки | 19 756 грн. |
Модификації Vagnerplast Selena
Ціни на Vagnerplast Selena |
---|---|---|---|---|
Vagnerplast Selena 147x100 см | від 10 791 грн. | 7 пропозицій | ||
Vagnerplast Selena 160x105 см | від 17 500 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →