Ванна Ravak Asymmetric 160x105 см
Відео 1Фото 3 |
Ravak Asymmetric 160x105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Asymmetric 160x105 см
Ванна Ravak Asymmetric L 160х105 белая C461000000 | 21 742 грн. |
Ванна акрилова Ravak Asymmetric 160x105 R C471000000 | 20 468 грн. |
Ванна акрилова RAVAK Asymmetric 160x105 R з панеллю та ніжками правобічна | 22 999 грн. |
Ванна Ravak Asymmetric R 160х105 белая C471000000 | 21 742 грн. |
Ванна акрилова RAVAK Asymmetric 160x105 L з панеллю та ніжками лівобічна | 22 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації Ravak Asymmetric
Ціни на Ravak Asymmetric |
---|---|---|---|---|
Ravak Asymmetric 150x100 см | від 18 791 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Asymmetric 160x105 см | від 20 468 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak Asymmetric 170x110 см | від 23 134 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →