Газовий котел Hotpoint-Ariston Genus One+ WIFI 24 24 кВт
Фото 7 |
Hotpoint-Ariston Genus One+ WIFI 24 24 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:24 кВт, площа ~ 192 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100 мм
t° водопостачання:від 36 °С, до 60 °С
Управління через Wi-Fi
Всі характеристики
Характеристики Genus One+ WIFI 24
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston Genus One+ WIFI 24 24 кВт
Усі ціни 9 →Газовий котел Ariston GENUS ONE+ WIFI 24 | 70 125 грн. |
Конденсационный газовый котел Ariston GENUS ONE+ WIFI 24 3301777 | 66 000 грн. |
Двоконтурний газовий конденсаційний котел Ariston GENUS ONE+WIFI 24 330177 | 70 455 грн. |
Газовий котел Ariston GENUS ONE+ WIFI 24 | 65 650 грн. |
Газовий котел Ariston GENUS ONE+ WIFI 24 | 65 700 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Hotpoint-Ariston Genus One+ WIFI 24
Ціни на Hotpoint-Ariston Genus One+ WIFI 24 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston Genus One+ WIFI 24 24 кВт | від 65 650 грн. | 9 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston Genus One+ WIFI 30 31.1 кВт | від 71 650 грн. | 9 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston Genus One+ WIFI 35 34.4 кВт | від 75 250 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →