Газовий котел Vaillant ecoTEC plus VUW 32CS/1-5 27 кВт (0010024604)
Фото 5 |
Високотехнологічний німецький двоконтурний газовий котел конденсаційного типу із сучасною цифровою системою керування (шина eBus) та програматором. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований вимогливих користувачів. Основною особливістю цієї моделі є її висока економічність, обумовлена використанням конденсаційного принципу відбору тепла продуктів згоряння природного газу.
На відміну від традиційних моделей, у конденсаційному котлі Vaillant ecoTEC plus VUW 32CS/1-5 гарячі топкові газу піддаються більш глибокому охолодженню, що дозволяє витягти з них приховану теплоту конденсації водяної пари, що утворюються безпосередньо в процесі горіння. Завдяки такому інженерному рішенню цей апарат на 6-8% економічніший за котли звичайної конструкції. Він має камеру згоряння закритого типу та примусове відведення топкових газів, що дозволяє монтувати його в приміщеннях житлової зони. Корисної потужності такого агрегату вистачає для обігріву котеджу площею 120–216 м². чи міської квартири подібної площі. Він оснащений модульованим пальником (від 12 до 100%), малошумним циркуляційним насосом, великим розширювальним бачком і автоматичним відвідником повітря.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vaillant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vaillant.
Купити Vaillant ecoTEC plus VUW 32CS/1-5 27 кВт
Усі ціни 17 →Котел газовий конденсаційний Vaillant ecoTEC plus VUW 32CS/1-5 (N-INT2) (0 | 73 400 грн. |
Котел газовий конденсаційний Vaillant ecoTEC plus VUW 32CS/1-5 32 кВт 0010 | 79 500 грн. |
Газовий котел Vaillant ecoTEC plus VUW 32CS/1-5 (N-INT2) | 73 087 грн. |
Конденсационный котел Vaillant ecoTEC plus VUW 32CS/1-5 (N-INT2) 001004396 | 79 500 грн. |
Газовий котел Vaillant ecoTEC plus VUW 32CS/1-5 (N-INT2) | 72 087 грн. |
Модификації Vaillant ecoTEC plus VUW 32CS/1-5
Ціни на Vaillant ecoTEC plus VUW 32CS/1-5 |
---|---|---|---|---|
Vaillant ecoTEC plus VUW 26CS/1-5) 21 кВт | від 63 750 грн. | 19 пропозицій | ||
Vaillant ecoTEC plus VUW 32CS/1-5 27 кВт | від 68 650 грн. | 17 пропозицій | ||
Vaillant ecoTEC plus VUW 36CS/1-5 33.3 кВт | від 74 550 грн. | 18 пропозицій | ||
Vaillant ecoTEC plus VUW 40CS/1-5 35.7 кВт | від 83 850 грн. | 19 пропозицій |