Кухонна мийка Vankor Kres KMR 01.52 515x475
Фото 24 |
Vankor Kres KMR 01.52 |
|
Матеріал мийки стійкий перепадів температури і механічних пошкоджень. Технологія Vanguard Inside перешкоджає появі бактерій і мікроорганізмів на поверхні мийки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vankor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vankor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vankor Kres KMR 01.52 515x475
Усі ціни 20 →Кухонная мойка Vankor Kres KMR 01.52 Beige | 3 908 грн. |
Кухонная мойка VANKOR KRES KMR 01.52 BEIGE | 3 908 грн. |
Кухонна мийка граніт VANKOR Kres KMR 01.52 Black + сифон одинарний VANKOR | 3 908 грн. |
Кухонная мойка Vankor Kres KMR 01.52 Black | 3 908 грн. |
Кухонная мойка Vankor Kres KMR 01.52 Chocolate | 3 908 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →