Кухонна мийка Blanco Zia 9E 514764 930x510
Фото 14 |
Blanco Zia 9E 514764 930x510930x510 клапан |
|
Сучасна кутова мийка, додатково оснащена відразу двома крилами. Так, ліве з них насамперед розраховане на сушіння посуду, а праве — найбільш зручно для розморожування продуктів з морозильника, підсушування овочів, фруктів і зелені. Ширина основної чаші становить 43 см, а глибина — 18 см. Сама мийка Blanco Zia 9E виготовлена з штучного каменю, який за своїм зовнішнім виглядом і експлуатаційним якостям практично не відрізнити від граніту.
Вироби цього типу можуть похвалитися підвищеною міцністю, жаростійкістю, вони несприйнятливі до кислот, добре протистоять утворенню плям, а також повністю безпечні при контакті з харчовими продуктами. Доглядати за чистотою такого виробу порівняно нескладно, оскільки його поверхня гладка і має грязеотталкивающимі властивостями. На ринку ця модель представлена в 8-ми колірних різновидах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Купити Blanco Zia 9E 514764 930x510
Усі ціни 105 →Blanco Blanco ZIA 9E (514758) | 12 530 грн. |
Blanco ZIA 9E антрацит 514764 | 12 690 грн. |
Мийка Blanco ZIA 9 E 514758 | 10 690 грн. |
Blanco ZIA 9 E SILGRANIT | 11 421 грн. |
BLANCO 514757 ZIA 9E АЛЮМЕТ. | 10 245 грн. |
Компанія Blanco, заснована в Німеччині, спеціалізується на кухонному обладнанні і розробляє його у відповідності з потребами користувачів. Мийка Zia 9E — виріб з елегантним дизайном, виконане на високому якісному рівні, і за відповідною ціною близько $290.
Стильно і сучасно
Гранітна модель привертає чіткими лініями, гладкою поверхнею і, звичайно ж, широким вибором кольору. Вісім відтінків дають змогу вибрати виріб в тон стільниці і створити гармонійний ансамбль.
Радує і дизайн раковини: чаша розташовується в центрі, а з боків — крила, виглядає конструкція симетрично, красиво. На робочій поверхні передбачено місце не тільки під змішувач, але і мийний засіб, губку. Можна поставити 2 крана — для миття посуду і з фільтром для питної води.
Практичність використання
Чаша розміром 340x431x180 мм, нехай, не найглибша, але працювати в ній зручно. Гірше те, що немає переливу, хоча ціна мийки чимала.
Чаша не деформується при виливанні окропу, матеріал не виділяє запах. Праве крило використовується для розморожування продуктів або їх сушіння. Ємність тут зовсім неглибока, близько 30 мм, але зате з окремим зливом.
Ліве крило вміщує вимитий посуд, а вода стікає по жолобках в чашу. Особливих зусиль для підтримки чистоти мийки не потрібно — достатньо після роботи протерти поверхню губкою. Матеріал SILGRANIT PuraDur забезпечує максимальний комфорт, надійність і довговічність.
Модель Zia 9E сконструйована під користувача, вона зручна, має презентабельний вигляд, але коштує дорого. Підійде тим, хто оснащує кухню обладнанням тільки преміумкласу, в іншому випадку можна купити мийку з такими ж функціями, але істотно дешевше.
Модификації Blanco Zia 9E 514764
Ціни на Blanco Zia 9E 514764 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zia 9E 514764 930x510 | від 10 245 грн. | 105 пропозицій | ||
Blanco Zia 9E 526030 930x510 клапан | від 12 160 грн. | 33 пропозиції |