Акумулятор / батарейка Varta High Energy 2xC
Varta High Energy 2xC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Varta High Energy 2xC
Батарейки Varta High Energy C Bli Alkaline, 2 шт. (4914121412) | 180 грн. |
Varta Батарейка HIGH Energy ALKALINE * 2 (4914121412) 4914121412 | 199 грн. |
Varta C bat Alkaline 2шт HIGH ENERGY (04914121412) 4914121412 | 264 грн. |
Батарейка Varta Longlife Power C Bli 2 Alkaline (04914121412) | 180 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →