Приціл Vector Optics Maverick-IV 3x22 Magnifier (SCMF-41)
Відео 2Фото 10 |
Vector Optics Maverick-IV 3x22 Magnifier
Тип:збільшувач (магніфер)
Кратність збільшення:3 x
Діаметр об'єктива:22 мм
Поле зору на 100 м:16.3 м
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:80 мм
Всі характеристики
Характеристики Maverick-IV 3x22 Magnifier
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vector Optics Maverick-IV 3x22 Magnifier
Усі ціни 11 →SCMF-41 3x оптичний збільшувач Vector Optics Maverick-IV 3x22 MIL | 7 960 грн. |
SCMF-41 3x оптический увеличитель Vector Optics Maverick-IV 3x22 Magnifier | 8 159 грн. |
Приціл Vector Optics Maverick-IV 3x22 MIL (SCMF-41) | 8 159 грн. |
Прицел Vector Optics Maverick IV 3x22 MIL (SCMF-41) SCMF-41 | 7 140 грн. |
Оптичний приціл Vector Optics Maverick-IV 3x22 MIL (SCMF-41) SCMF-41 | 8 159 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди