Змішувач Imprese Valtice 55320
Відео 2Фото 2 |
Imprese Valtice 55320 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Valtice 55320
Усі ціни 22 →Змішувач для кухні Imprese Valtice хром 55320 | 5 250 грн. |
Imprese Imprese Valtice 55320 29213 | 5 250 грн. |
Кран для кухні одновентильний IMPRESE VALTICE хром латунь 55320 | 5 250 грн. |
Змішувач для кухні Imprese Valtice (55320) 55320 | 5 250 грн. |
Смеситель для кухни Imprese Valtice 55320, хром, 35 мм 193757 | 5 250 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →