Варильна поверхня VENTOLUX HG 640 DA3 CEST BK чорний
Фото 7 |
VENTOLUX HG 640 DA3 CEST BK чорний 2022 рікчавунні решітки |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX HG 640 DA3 CEST BK чорний
Усі ціни 18 →VENTOLUX HG640-DA3 CEST (BK) | 5 647 грн. |
Варильна поверхня газова Ventolux HG640-DA3 CEST (BK) | 5 647 грн. |
VENTOLUX HG640-DA3 CEST (BK) | 5 647 грн. |
VENTOLUX HG640-DA3 CEST (BK) | 5 399 грн. |
Газовая варочная поверхность ventolux hg640-da3 cest (bk) | 5 647 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації VENTOLUX HG 640 DA3 CEST BK
Ціни на VENTOLUX HG 640 DA3 CEST BK |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX HG 640 DA3 CEST WH білий | від 5 645 грн. | 8 пропозицій | ||
VENTOLUX HG 640 DA3 CEST AN графіт | від 5 419 грн. | 12 пропозицій | ||
VENTOLUX HG 640 DA3 CEST MLX нержавіюча сталь | від 5 647 грн. | 14 пропозицій | ||
VENTOLUX HG 640 DA3 CEST IVORY слонова кістка | від 5 647 грн. | 23 пропозиції | ||
VENTOLUX HG 640 DA3 CEST BK чорний | від 5 399 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →