Варильна поверхня VENTOLUX VB 62 TC чорний
Фото 3 |
VENTOLUX VB 62 TC чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX VB 62 TC чорний
Усі ціни 17 →Варильна поверхня Ventolux 62 TC склокераміка 30 см 2059765946892 | 4 299 грн. |
VENTOLUX VB 62 TC | 4 299 грн. |
Варильна поверхня електрична Ventolux Vb 62 Tc | 5 307 грн. |
Варочная поверхность электрическая Ventolux Vb 62 Tc | 5 288 грн. |
VENTOLUX VB 62 TC | 4 299 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →