Варильна поверхня VENTOLUX HGE7 CEST X нержавіюча сталь
Фото 3 |
VENTOLUX HGE7 CEST X нержавіюча сталь |
|
Елегантна вбудовувана газова варильна поверхня з добротними чавунними решітками, автоматичним електророзпалом і стильним зовнішнім дизайном. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії. Призначена для широкого кола споживачів, які обирають недорогу і функціональну варильну поверхню для відповідного кухонного інтер'єру. Має оригінальну і не цілком стандартну компонування з двома групами поворотних регуляторів механічних газових кранів.
Помірні розміри поверхні (590х510 мм) дозволяє використовувати її у малометражних кухнях вітчизняних типових багатоквартирних будинків. Газова варильна поверхня VENTOLUX HGE7 CEST X обладнана 4 конфорками трьох популярних типорозмірів (малий/середній/збільшений) з максимальною тепловою потужністю до 1000/1750/3300 Вт. Причому потужна WOK-конфорка з трьома рядами полум'я може використовуватися для повноцінного підігріву посуду з напівсферичним дном (часто застосовується для швидкого обсмажування продуктів в азіатських кухнях). В якості матеріалу робочої поверхні використана високолегована нержавіюча сталь, поверхня якої легко очистити за допомогою спеціальних засобів побутової хімії. Масивні литі чавунні решітки складаються з двох окремих секцій, які можна мити від забруднень в автоматичній посудомийній машині. Для зручності користувача всі конфорки оснащені системою електропідпалу і газ-контролем.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX HGE7 CEST X нержавіюча сталь
Усі ціни 24 →VENTOLUX HG E7 CEST (X) | 5 649 грн. |
Варильна поверхня газова Ventolux HG E7 CEST (X) | 5 649 грн. |
Варочная поверхность Ventolux HG E7 CEST (X) | 5 649 грн. |
VENTOLUX HG E7 CEST (X) | 5 649 грн. |
VENTOLUX HG E7 CEST (X) | 5 399 грн. |