Варильна поверхня VENTOLUX HG 640-EA3 CEST X нержавіюча сталь
Фото 7 |
VENTOLUX HG 640-EA3 CEST X нержавіюча сталь 2022 рікчавунні решітки білий нержавіюча сталь |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX HG 640-EA3 CEST X нержавіюча сталь
Усі ціни 17 →VENTOLUX HG640-EA3 CEST (X) | 5 967 грн. |
Варильна поверхня газова Ventolux HG640-EA3 CEST (X) | 5 967 грн. |
VENTOLUX HG640-EA3 CEST (X) | 5 967 грн. |
VENTOLUX HG640-EA3 CEST (X) | 5 879 грн. |
Газовая варочная поверхность ventolux hg640-ea3 cest (x) | 5 968 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації VENTOLUX HG 640-EA3 CEST X
Ціни на VENTOLUX HG 640-EA3 CEST X |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX HG 640-EA3 CEST WH білий | від 5 699 грн. | 4 пропозиції | ||
VENTOLUX HG 640-EA3 CEST X нержавіюча сталь | від 5 879 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →