Варильна поверхня VENTOLUX HI 64 WH TC білий
Відео 5Фото 5 |
VENTOLUX HI 64 WH TC білий білий чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX HI 64 WH TC білий
Усі ціни 6 →Электрическая варочная поверхность ventolux hi 64 wh tc | 8 789 грн. |
VENTOLUX HI 64 WH TC | 8 789 грн. |
Варильна поверхня електрична VENTOLUX HI 64 WH TC | 9 422 грн. |
Електрична варильна поверхня ventolux hi 64 wh tc | 8 789 грн. |
Варильна поверхня індукційна Ventolux HI 64 WH TC | 8 785 грн. |
Варильна поверхня VENTOLUX HI 64 WH TC | 7 899 грн. |
Відеоогляди
Модификації VENTOLUX HI 64 WH TC
Ціни на VENTOLUX HI 64 WH TC |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX HI 64 WH TC білий | від 7 899 грн. | 6 пропозицій | ||
VENTOLUX HI 64 TC чорний | від 6 499 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →