Варильна поверхня VENTOLUX HG 430 K7G CEST BK чорний
Фото 6 |
VENTOLUX HG 430 K7G CEST BK чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX HG 430 K7G CEST BK чорний
Усі ціни 13 →VENTOLUX HG430 K7G CEST (BK) | 5 999 грн. |
Варильна газова поверхня Ventolux HG430 K7G CEST (BK) | 5 999 грн. |
Варочная поверхность Ventolux HG430 K7G CEST (BK) | 5 999 грн. |
VENTOLUX HG430 K7G CEST (BK) | 5 999 грн. |
VENTOLUX HG430 K7G CEST (BK) | 5 699 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →