Варильна поверхня VENTOLUX HG 430 CEST X 7 нержавіюча сталь
Фото 8 |
VENTOLUX HG 430 CEST X 7 нержавіюча сталь |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX HG 430 CEST X 7 нержавіюча сталь
Усі ціни 13 →VENTOLUX HG430 CEST (X) 7 | 5 799 грн. |
Варильна газова поверхня Ventolux HG430 CEST (X) 7 | 5 799 грн. |
Варочная поверхность Ventolux HG430 CEST (X) 7 | 5 799 грн. |
VENTOLUX HG430 CEST (X) 7 | 5 799 грн. |
VENTOLUX HG430 CEST (X) 7 | 5 555 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →