Духова шафа VENTOLUX Osaka 6 MT BKX
Фото 11 |
VENTOLUX Osaka 6 MT BKX |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Osaka 6 MT BKX
Усі ціни 19 →Ventolux Ventolux Osaka 6 MT (BKX) | 9 940 грн. |
VENTOLUX OSAKA 6 MT (BKX) | 9 940 грн. |
Духова шафа електрична Ventolux OSAKA 6 MT (BKX) | 9 787 грн. |
VENTOLUX OSAKA 6 MT (BKX) | 9 940 грн. |
VENTOLUX OSAKA 6 MT (BKX) | 9 333 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації VENTOLUX Osaka 6 MT BKX
Ціни на VENTOLUX Osaka 6 MT BKX |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Osaka 6 MT WH | від 9 299 грн. | 23 пропозиції | ||
VENTOLUX Osaka 6 MT BKX | від 9 333 грн. | 19 пропозицій | ||
VENTOLUX Osaka 6 MT BK | від 8 499 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →