Духова шафа VENTOLUX Soho 6 MT BK
Фото 7 |
VENTOLUX Soho 6 MT BK 2021 ріквузька |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Soho 6 MT BK
Усі ціни 20 →Ventolux Ventolux Soho 6 MT (BK) | 10 399 грн. |
VENTOLUX SOHO 6 MT (BK) | 10 399 грн. |
Духова шафа електрична Ventolux SOHO 6 MT (BK) | 10 399 грн. |
VENTOLUX SOHO 6 MT (BK) | 10 347 грн. |
Духовой шкаф Ventolux SOHO 6 MT (BK) | 10 399 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації VENTOLUX Soho 6 MT BK
Ціни на VENTOLUX Soho 6 MT BK |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Soho 6 MT WH | від 9 799 грн. | 13 пропозицій | ||
VENTOLUX SOHO 6 MT IVORY | від 9 999 грн. | 15 пропозицій | ||
VENTOLUX Soho 6 MT BK | від 9 899 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →