Духова шафа VENTOLUX Toledo 6 MT BK
Фото 12 |
VENTOLUX Toledo 6 MT BK 2020 рік |
|
Ця духова шафа відрізняється доступною ціною і непоганими функціональними можливостями. Модель легко інтегрується в сучасні варіанти кухонного гарнітура. Ємність жаровні знаходиться на рівні 70 л, а температура нагріву регулюється в межах до 250 °C. При цьому користувач може вибрати будь-який з 6 режимів нагріву. Духова шафа VENTOLUX Toledo 6 MT BK використовує високонадійне електронне управління.
Для введення параметрів передбачено 3 поворотних регулятора. Внутрішній простір робочої камери покрито емаллю легкого очищення — це спеціальний захисний шар, який абсолютно нейтральний при взаємодії з харчовими продуктами. Така емаль стійко переносить сильний нагрів, вона стійка до механічного впливу. Дверна стулка побудована з використанням затемненого подвійного скла SCHOTT. Це унікальні скляні панелі, вони володіють підвищеною міцністю і легко переносять нагрівання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Toledo 6 MT BK
Усі ціни 29 →Духова шафа Ventolux Toledo 6 MT BK електро 2059765959861 | 7 788 грн. |
Ventolux Ventolux Toledo 6 MT (BK) | 7 788 грн. |
VENTOLUX TOLEDO 6 MT (BK) | 7 788 грн. |
Духова шафа електрична Ventolux TOLEDO 6 MT (BK) | 7 788 грн. |
Духова шафа Ventolux TOLEDO 6 MT (BK) TOLEDO 6 MT (BK) | 7 049 грн. |
Модификації VENTOLUX Toledo 6 MT BK
Ціни на VENTOLUX Toledo 6 MT BK |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX TOLEDO 6 MT WH | від 8 222 грн. | 12 пропозицій | ||
VENTOLUX TOLEDO 6 MT BK/X | від 7 499 грн. | 28 пропозицій | ||
VENTOLUX Toledo 6 MT BK | від 7 035 грн. | 32 пропозиції |