Духова шафа VENTOLUX Split 3 MT BK
Фото 6 |
VENTOLUX Split 3 MT BK 2020 рік |
|
Містка і доступна вбудована електрична духова шафа об'ємом 70 л з надійним електромеханічним управлінням і елегантним дизайном фасаду, обробленого склом Schott. Обладнаний двома поворотними утоплюваними ручками, одна з яких відповідає за перемикання між трьома можливими режимами підігріву, а друга встановлює температуру (від 50 до 250 °C). Ця модель не має окремої конвекційної системи, проте її конструкція забезпечує рівномірне природне перемішування повітря різних рівнів для рівномірного приготування випічки, м'яса, риби, овочів і самого широкого асортименту кондитерських виробів.
Духова шафа VENTOLUX Split 3 MT BK може працювати в режимах нижнього/верхнього/комбінованого нагріву. Містка робоча камера розрахована на запікання таких продуктів, як цілий гусак або індичка. Для захисту внутрішньої поверхні духової шафи використана багатошарова термостійка емаль легкого очищення. Дверцята з подвійним склінням і система охолодження роблять процес готування максимально безпечним. Комплектується решітчастими направляючими з нержавіючої сталі, гратами гриль і листом з високим бортиком. Завдяки елегантному дизайну фасаду, легко інтегрується в будь-який кухонний інтер'єр.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Split 3 MT BK
Усі ціни 7 →Духовой шкаф ventolux split 3 mt (bk/x) | 6 399 грн. |
Ventolux SPLIT 3 MT (BK) | 6 699 грн. |
Духова шафа VENTOLUX SPLIT 3 MT (BK) | 6 699 грн. |
Ventolux SPLIT 3 MT (BK) SPLIT3MT(BK) | 6 699 грн. |
Духова шафа VENTOLUX SPLIT 3 MT (BK/X) | 6 399 грн. |
Вбудована духова шафа Ventolux SPLIT 3 MT (BK) | 6 695 грн. |
Ventolux SPLIT 3 MT (BK/X) | 6 399 грн. |