Витяжний вентилятор VENTS D 125
Відео 17 |
Модифікації VENTS D 61
Характеристики
VENTS 125 D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 125 D:
- Вага — 0.74 кг
- Споживання струму — 0.1 A
- Модель 125 D — двигун без кулькових підшипників
- Модель 125 D L — двигун на підшипниках
- Модель 125 D — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель 125 D K — має зворотний клапан
- Модель 125 DT — має таймер вимкнення
- Модель 125 DT K — має зворотний клапан і таймер вимкнення
- Модель 125 DTH — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель 125 DTH K — має зворотний клапан, таймер вимикання і датчик вологості
- Модель 125 DB — має шнурковий вимикач
- Модель 125 DB K — має зворотний клапан і шнурковий вимикач
- Модель 125 DBT — має таймер вимикання і шнурковий вимикач
- Модель 125 DBT K — має зворотний клапан, таймер вимикання і шнурковий вимикач
- Модель 125 DBTH — має таймер вимикання, шнурковий вимикач і датчик вологості
- Модель 125 DBTH K — має зворотний клапан, таймер вимикання, шнурковий вимикач і датчик вологості
Де купити VENTS D 125
Сортувати
Вентс Вентс 125 Д Б | 1 240 грн. |
Вентилятор побутовий Vents 125 Д 4823016205230 | 1 240 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 125 Д 100121100000 | 1 240 грн. |
Вытяжной вентилятор Vents 125 Д | 1 240 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс 125 Д | 1 240 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо