Витяжний вентилятор VENTS K 125
Відео 7Фото 2 |
Модифікації VENTS K 9
Характеристики
VENTS 125 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 125 K:
- Вага — 0.65 кг
- Споживання струму — 0.1 A
- Модель 125 K — двигун без кулькових підшипників
- Модель 125 K L — двигун на підшипниках
Де купити VENTS K 125
Сортувати
Вентс Вентс 125 К | 1 170 грн. |
Вентилятор побутовий Vents 125 К 4823016205247 | 1 170 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 125 К 100120600000 | 1 276 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс 125 К | 1 170 грн. |
Вентилятори Vents 125 K 0000217209 | 1 028 грн. |
Витяжний вентилятор VENTS 125 К білий | 1 170 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо