Витяжний вентилятор VENTS K1 125
Відео 14Фото 2 |
Модифікації VENTS K1 6
Характеристики
VENTS 125 K1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 125 K1:
- Вага — 0.7 кг
- Споживання струму — 0.1 A
- Модель 125 K1 — двигун без кулькових підшипників
- Модель 125 K1 L — двигун на підшипниках
Де купити VENTS K1 125
Колір:
Сортувати
Витяжний вентилятор Вентс 125 К1 100120700000 | 1 170 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс 125 К1 | 1 170 грн. |
Вентилятори Vents 125 K1 0000217219 | 1 170 грн. |
Витяжний вентилятор VENTS 125 К1 білий | 1 170 грн. |
Вентилятор ВЕНТС 125 К1 | 1 252 грн. |
Вентилятор Вентс К1, 125 мм. | 1 170 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 125 К1 | 1 170 грн. |
Вентилятор осьовий Вентс 125К1 білий 180м3/г 16Вт 220В | 1 170 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо