Витяжний вентилятор VENTS LD Fresh Tajm
Відео 1Фото 2 | від 2 313 до 3 438 грн. Розмір:100 / 125 мм Продуктивність:88 - 167 м³/год Шум:33 - 36 дБ |
Модифікації VENTS LD Fresh Tajm 5
100 LD Fresh Tajm | 100 мм | 88 м³/год | 33 дБ | 2 313 .. 2 631 грн. | Порівняти ціни 8 |
100 LD Fresh Tajm L | 100 мм | 88 м³/год | 33 дБ | 2 546 .. 2 897 грн. | Порівняти ціни 3 |
100 LD Fresh Tajm Turbo | 100 мм | 115 м³/год | 36 дБ | 2 313 .. 2 631 грн. | Порівняти ціни 7 |
125 LD Fresh Tajm | 125 мм | 167 м³/год | 34 дБ | 2 875 .. 3 271 грн. | Порівняти ціни 8 |
125 LD Fresh Tajm L | 125 мм | 167 м³/год | 34 дБ | 3 438 грн. | Rozetka.ua |
Відеоогляди
Рекомендуємо