Сучкоріз Yato YT-8838
Yato YT-8838 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-8838
Усі ціни 9 →Сучкорез телескопический Yato (YT-8838) | 1 023 грн. |
Сучкорез телескопический Yato YT-8838 | 899 грн. |
Сучкоріз Yato телескопічний 63-96 см | 1 023 грн. |
Секатор для обрезки веток телескопический Yato 35 мм 630-960 мм (YT-8838) | 1 023 грн. |
Гілкоріз YATO телескопічний 630-960 мм (YT-8838) | 990 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →