Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний садовий інструмент   /   Секатори й садові ножиці   /   Verano

Сучкоріз Verano 71-833

Фото - Секатор Verano 71-833
Verano 71-833
Тип
сучкоріз
Конструкція
дворучна
Макс. діаметр зрізу
35 мм
Знімне лезо
Матеріал ручок
сталь
Матеріал накладок
гума
Довжина
700 мм
Дата додавання на E-Katalog
березень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verano 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verano.

Купити Verano 71-833

Секатор VERANO для гілок 730мм d зрізу 35мм зріз косий 71-833

Маркетплейс: Rozetka.ua  Юзон З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 364 грн.

Гілкоріз Verano косий зріз 35 мм 73 см 71-833

Маркетплейс: Rozetka.ua  Полемікс З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 020 грн.

Секатор садовий Verano 71-833 для гілок 700мм зріз косий VERANO

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kladivo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 465 грн.

Динаміка цін на Verano 71-833