Тример для бороди VGR V-022
Відео 2Фото 2 |
VGR V-022 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-022
Усі ціни 8 →Машинка для стрижки VGR V-022 USB з акумулятором | 743 грн. |
Машинка для стрижки бездротова VGR V-022, Чорна | 500 грн. |
Бездротова машина для стрижки VGR V-022, Чорний. Тример для стрижки волосс | 695 грн. |
Машинка для стрижки VGR V-022 USB Чорна | 727 грн. |
Бездротова машинка для стрижки VGR V-022 USB | 727 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →