Тример для бороди VGR V-031
Відео 11Фото 6 |
VGR V-031 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-031
Усі ціни 56 →Машинка (триммер) для стрижки волосся та бороди VGR V-031, Professional, 2 | 439 грн. |
Машинка для стрижки волосся електрична VGR V 031 USB CHARGE S | 422 грн. |
Бездротова Машинка для стрижки волосся VGR V-031 | 414 грн. |
Машинка сучасна для стрижки волосся VGR V-031 | 406 грн. |
Машинка для стрижки VGR V-031 бездротова з регулюванням довжини. | 606 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →