Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Машинки для стрижки волосся   /   VGR

Тример для бороди VGR V-028

Фото - Машинка для стрижки волосся VGR V-028
Відео 3Фото 4
VGR V-028
Колір
Основне призначеннятример для бороди
Комплектація
Функції насадок/головокніж для стрижки
Гребінці змінної довжини1 шт.
Характеристики
Довжина стрижкидо 10 мм
Кількість установок довжини19
Ширина ножа40 мм
Матеріал /покриття лезнержавіюча сталь
Джерело живлення
Джерело живленнявбудований акумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора1000 мАгод
Час роботи60 хв
Час зарядки8 год
Порт для заряджання на корпусіфірмовий
Інше
Вага134 г
Офіційний сайтvgrindia.in
Дата додавання на E-Katalogчервень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.

Купити VGR V-028

Усі ціни 7 →

Машинка для стрижки волосся і бороди VGR V-028 Pro акумуляторна Тример Чорний + Щітка для чищення

Маркетплейс: Rozetka.ua  YOM З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
620 грн.

Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V028

Маркетплейс: Rozetka.ua  Megatrega З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
499 грн.

Машинка Для Стрижки Волосся Vgr V-028 Бодигруммер Vgr V028

Маркетплейс: Rozetka.ua  BT7-SHOP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
429 грн.

Машинки для стрижки волосся VGR V-028 USB Black (ZZ4445256)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kubas З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Акумуляторний триммер для стрижки волосся VGR V-028

Маркетплейс: Rozetka.ua  TSV З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
589 грн.

Машинка для стрижки волосся VGR V-028 акумуляторна бездротова бездротова

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHOPonM З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
689 грн.

Машинка для стрижки VGR V-028 безпровідна акумуляторна 5Вт до 9хв роботи + регульована довжина Чорна (10383)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Twerly Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
740 грн.

Динаміка цін на VGR V-028

Відеоогляди