Тример для бороди VGR V-076
Фото 3 |
VGR V-076 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-076
Усі ціни 26 →Професійний Тример VGR V-076 5вт, тример для окантовки, стример машинка, т | 929 грн. |
Бездротовий акумуляторний тример окантувальний VGR V 076 машинка для стриж | 999 грн. |
Машинка Для Стрижки Волосся Vgr V-076 Тример Для Бороди І Усів | 599 грн. |
Машинка-триммер для стрижки волосся VGR V-076 акумуляторна бездротова | 899 грн. |
Бездротова машинка-триммер VGR V-076 3в1, 5Вт, для стрижки бороди та вусів | 1 014 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →