Машинка для стрижки VGR V-256
Відео 8Фото 6 |
VGR V-256 |
|
У комплекті насадки для зон біля вух.
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-256
Усі ціни 27 →Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-256 Нержавіюча сталь | 1 571 грн. |
Машинка для стрижки волосся та бороди VGR V 256 Salon Series акумуляторна | 1 417 грн. |
Машинка Для Стрижки Волосся Vgr V-256 Тример Для Бороди І Усів | 1 459 грн. |
Професійна машинка для стрижки бороди та вусів LED дисплей Бездротова VGR | 1 999 грн. |
Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-256 з насадками | 2 159 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →