Машинка для стрижки VGR V-130
Відео 4Фото 4 |
VGR V-130 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-130
Усі ціни 40 →Машинка для стрижки волос VGR V-130 профессиональная и для домашнего испол | 690 грн. |
Машинка для стрижки волосся VGR V-130 | 659 грн. |
Машинка для стрижки волосся VGR V-130 тример 4 знімні насадки (3/6/9/12 мм | 699 грн. |
Професійна машинка для стрижки VGR V-130 від мережі 4 насадки Чорна | 875 грн. |
Машинка для стрижки волосся VGR V-130 (8818) з насадками black/silver | 710 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →