Машинка для стрижки VGR V-121
Відео 2Фото 5 |
VGR V-121 |
|
У комплекті 2 гребені для зони біля вух.
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-121
Усі ціни 29 →Машинка для стрижки волосся VGR V-121 Пластик | 470 грн. |
Машинка для стрижки волосся VGR V-121 7991 з насадками | 499 грн. |
Машинка для стрижки волосся VGR V-121 7991 з насадками сріблясто-чорний | 479 грн. |
Машинка для стрижки VGR V-121 провідна 10 Вт Сіро-чорна | 550 грн. |
Машинка для стрижки VGR V-121 професійна | 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →