Машинка для стрижки VGR V-185
Фото 3 |
VGR V-185 |
|
У комплекті насадки для зон біля вух.
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-185
Усі ціни 6 →Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-185 від USB Нержавіюча сталь | 902 грн. |
Професійна акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-185 триммер | 869 грн. |
Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-185 від USB Чорна | 883 грн. |
Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-185 від USB Чорний | 878 грн. |
Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-185 від USB Чорна нержавіюча сталь | 878 грн. |
Машинка для стрижки з підставкою VGR V-185 | 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →