Швейцарський ніж Victorinox Classic SD Alox
Відео 17Фото 6 |
Victorinox Classic SD Alox |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Classic SD Alox
Усі ціни 203 →Мультитул Victorinox Classic Sd 58мм/5функций/рифленый серый (0.6221.L22) | 2 214 грн. |
Victorinox Classic SD Alox Sweet Berry (0.6221.201G) | 1 744 грн. |
Нож Victorinox Сlassic SD Alox Colors Cotton Candy 0.6221.252G | 1 858 грн. |
Ніж Victorinox Classic SD Limited Edition 2021 Orange (0.6221.L21) | 2 213 грн. |
Нож Victorinox Classic SD Limited Edition 2021 Orange (0.6221.L21) 0.6221. | 1 964 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →