Батарейка Videx Turbo 2xAA (LR6T/AA 2B)
Videx Turbo 2xAA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx Turbo 2xAA
Батарейка AA (LR6), лужна, Videx Excellent Turbo!, 2 шт, 1.5V, Blister (LR | 166 грн. |
Батарейки Videx Turbo Alkaline LR6 АА блістер 2шт 1.5V | 76 грн. |
Батарейки Videx Turbo Alkaline LR6 АА блістер 2 шт 1.5 V 2800 мАч Чорно-зе | 76 грн. |
Батарейка AAА LR03 Videx Turbo Alkaline лужна 1.5В | 94 грн. |
Батарейка AA LR6 Videx Turbo Alkaline лужна 1.5В | 94 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →