Акумулятор C Videx 2xC 3500 mAh (HR14/3500/2DB)
Videx 2xC 3500 mAh велика ємність |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx 2xC 3500 mAh
Усі ціни 16 →Аккумулятор C (HR14), Videx, 2 шт, 3500 mAh, Blister HR14/3500/2DB | 675 грн. |
Аккумуляторы Videx HR14/C 3500mAh double blister/2шт HR14/3500/2DB | 590 грн. |
Videx HR14 3500mAh HR14/3500/2DB | 769 грн. |
Акумулятор C (HR14), Videx, 2 шт, 3500 mAh, Blister (HR14/3500/2DB) | 1 058 грн. |
Акумулятори Videx HR14/C 3500mAh double blister/2шт | 395 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →