Акумулятор Крона Videx 1xKrona 300 mAh (24477)
Videx 1xKrona 300 mAh |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx 1xKrona 300 mAh
Усі ціни 32 →Аккумуляторы Videx 6HR61 300mAh blister/1шт 6HR61/300/1DB | 450 грн. |
Акумуляторна батарейка крона VIDEX 6НR61 300mAh 8,4V 00000005640 | 442 грн. |
Акумулятор Крона Videx 6HR61 300mAh blister 300 мА/год | 532 грн. |
Акумулятор VIDEX 6HR61 (Крона) 300mAh Blister/1pcs (24477) | 651 грн. |
Акумулятор Videx 6HR61 Ni-MH 300mAh blister/1pc 12/96 24477 | 414 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →