Монітор Viewsonic VA3209-MH 31.5 " чорний
Фото 11 |
Viewsonic VA3209-MH 31.5 " чорний
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Viewsonic VA3209-MH 31.5 " чорний
Усі ціни 44 →ViewSonic 31.5" VA3209-MH Black VA3209-MH | 9 100 грн. |
Монітор 32" ViewSonic VA3209-MH | 9 059 грн. |
Монітор ViewSonic VA3209-MH | 9 348 грн. |
Монітор ViewSonic VA3209-MH | 9 359 грн. |
Монитор ViewSonic VA3209-MH | 9 393 грн. |
ще 20 пропозицій