Монітор Viewsonic VX2718-2KPC-MHD 27 " чорний
Фото 5 |
Швидкодіючий геймерський монітор 2K-роздільної здатності (2560x1440) з тонкорамочним напівглянцевим вигнутим 27-дюймовим екраном, високою частотою оновлення, поліпшеною передачею кольору, підтримкою технології синхронізації Adaptive Sync і вбудованими стереодинаміками (2х2 Вт). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021 року, призначений для використання в складі ігрових ПК і побутових мультимедійно-розважальних систем.
Завдяки швидкодіючій матриці, хорошій деталізації (109 ppi) і високій частоті оновлення монітор Viewsonic VX2718-2kpc-MHD можна сміливо рекомендувати вимогливим геймерам і початківцям кіберспортсменам. Ідеально підійде для багатокористувацьких змагальних шутерів, наприклад: Fortnite, CS: GO, Battlefield, Overwatch, PUBG, Call of Duty і ін.також його можна використовувати для роботи з растрової, векторної і 3D-графікою, здатний стати зручним помічником для програмістів, тестувальників, веб-дизайнерів і творців різного цифрового контенту. В основі екрану використана якісна 8-бітна матриця типу IPS з комфортною W-LED-підсвічуванням. Вона забезпечує точну передачу кольору, гідний рівень яскравості і максимально широкі кути огляду.
Купити Viewsonic VX2718-2KPC-MHD 27 " чорний
Усі ціни 47 →ViewSonic 27" VX2718-2KPC-MHD Black VX2718-2KPC-MHD | 8 599 грн. |
Монітор ігровий 27" ViewSonic VX2718-2KPC-MHD | 8 599 грн. |
Монітор 27" Viewsonic Gaming VX2718-2KPC-MHD 2K VA 165 Гц new | 7 409 грн. |
Монітор ViewSonic VX2718-2KPC-MHD | 8 833 грн. |
Монітор ViewSonic VX2718-2KPC-MHD | 8 672 грн. |