Монітор Viewsonic VX2780J-2K 27 " чорний (VS17861)
Фото 14 |
Дебютант 2023 випуску від бренду Viewsonic - це середньобюджетний мультимедійний та ігровий монітор, який здатний задовольнити потреби широкого кола користувачів. Модель отримала 27-дюймовий екран з роздільною здатністю 2560x1440 пікселів, що забезпечує баланс між деталізацією (розмір пікселя 0.23 мм) та вимогами до продуктивності ПК. Дисплей базується на псевдо 10-бітній (8 bit + FRC) IPS-матриці, до переваг якої можна віднести широкі кути огляду, збільшену до 350 нит пікову яскравість і відмінну передачу кольору.
На підтвердження останнього аргументу заявлено розширене до 131% колірне охоплення простору sRGB, а також покриття 93% — за NTSC. Крім цього монітор Viewsonic VX2780J-2K має підтримку HDR-контенту, не мерехтить (технологія Flicker-Free) і має практично все необхідне, що потрібно геймерам. Так, матриця тут швидка (відгук 1 мс) і забезпечує плавний відеоряд (частота оновлення 170 Гц), плюс є і профільні ігрові опції, у тому числі Black Stabilizer – функція, відповідальна за висвітлення чорних ділянок сцен. На окрему згадку заслуговує ергономічна підставка, яка регулюється по висоті, повороту і дає можливість змінити орієнтацію дисплея на портретну.
Купити Viewsonic VX2780J-2K 27 " чорний
Усі ціни 9 →Игровой монитор 27" VIEWSONIC VX2780J-2K | 9 150 грн. |
Монітор ViewSonic VX2780J-2K (VS17861) | 13 320 грн. |
Монітор Viewsonic 27" VX2780J-2K | 10 947 грн. |
Монітор ViewSonic VX2780J-2K (VS17861) VS17861 | 13 320 грн. |
Viewsonic VX2780J-2K | 9 150 грн. |