Літня шина VIKING CityTech II 185/60 R14 82H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
VIKING CityTech II 185/60 R14 82H 185/60 R14 82 H 185/60 R14 82 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIKING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIKING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKING CityTech II 185/60 R14 82H
Усі ціни 28 →Шина Viking CityTech II 185/60 R14 82H | 2 072 грн. |
Viking City-Tech II 185/60 R14 82H | 2 128 грн. |
Viking City-Tech II 185/60 R14 82H | 2 003 грн. |
Viking CityTech II (185/60R14 82H) | 2 101 грн. |
Летние шины Viking City-Tech II 185/60 R14 82H 1000428850 | 2 176 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації VIKING CityTech II 185/60 R14 82H
Ціни на VIKING CityTech II 185/60 R14 82H |
---|---|---|---|---|
VIKING CityTech II 185/60 R14 82H | від 1 934 грн. | 28 пропозицій | ||
VIKING CityTech II 185/60 R14 82T | від 1 839 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →