Всесезонна шина VIKING FourTech Plus 195/55 R15 85H
Виберіть розмір шин
VIKING FourTech Plus 195/55 R15 85H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIKING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIKING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKING FourTech Plus 195/55 R15 85H
Усі ціни 22 →Шина Viking FourTech Plus 195/55 R15 85H | 2 530 грн. |
Viking FourTech Plus 195/55 R15 85H | 2 643 грн. |
Viking FourTech Plus 195/55 R15 85H | 2 892 грн. |
Viking FourTech Plus (195/55R15 85H) | 2 622 грн. |
Всесезонные шины Viking FourTech Plus 195/55 R15 85H 1002465128 | 2 685 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →