Літня шина VIKING ProTech NewGen 195/60 R15 88V
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
VIKING ProTech NewGen 195/60 R15 88V 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIKING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIKING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKING ProTech NewGen 195/60 R15 88V
Усі ціни 25 →Шина Viking ProTech NewGen 195/60 R15 88V | 2 452 грн. |
Viking ProTech NewGen 195/60 R15 88V | 2 529 грн. |
Viking ProTech NewGen 195/60 R15 88V | 2 508 грн. |
Viking ProTech NewGen (195/60R15 88V) | 2 495 грн. |
Летние шины Viking Protech NewGen 195/60 R15 88V 1002116540 | 2 557 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації VIKING ProTech NewGen 195/60 R15 88V
Ціни на VIKING ProTech NewGen 195/60 R15 88V |
---|---|---|---|---|
VIKING ProTech NewGen 195/60 R15 88H | від 2 299 грн. | 30 пропозицій | ||
VIKING ProTech NewGen 195/60 R15 88V | від 2 416 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →