Літня шина Fulda EcoControl HP 195/60 R15 88V
Відео 6Фото 5 |
Fulda EcoControl HP 195/60 R15 88V 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 V |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Купити Fulda EcoControl HP 195/60 R15 88V
Усі ціни 32 →Шина Fulda Eco Control HP 195/60 R15 88V | 2 452 грн. |
Fulda EcoControl HP 195/60 R15 88V | 2 552 грн. |
Fulda ECOCONTROL HP 195/60 R15 88V (9092946872) | 4 490 грн. |
Fulda EcoControl HP 195/60 R15 88V | 2 780 грн. |
Летние шины Fulda EcoControl HP 195/60 R15 88V 1000297618 | 2 567 грн. |
1 0 3 3 |
FULDA EcoControl HP195/60 R15 88H Франція. Рекомендую! М'яка, не галаслива. Трасова, дорогу тримає у т.ч. та після дощу (якщо їхати без фанатизму). Відпрацювала на 100% без нарікань. Режим швидкості 110–170 км. Краї швидко йдуть. |
195/60/15 Made in Turkey. Date 0318. Балансування 15-25 г на колесо. Перші 500 км. тільки позитивні враження. Режим експлуатації: сухі місто-траса, t-12-25°С. Траса 2/3. Якщо доречно використати термін "траса". Яма на вибоїні та напливом поганяє. Великих ям не ловив, т.к. намагаюся їздити акуратно. Дрібні "ковтаються" добре. Їзда зручна. Маневр передбачуваний. Коли лавіруєш між вибоїнами, це відчувається. Машину не кидає. Нікуди не зносить у поворотах. По-шумності: на етикетці 69дБ. Гула чи сильного шуму я не відчував у режимі швидкості 120 км/год. Однозначно тихіше Barum Bravuris 2. Начебто економічніше. Не впевнений. Компа в авто немає. Дає впевненість у керуванні автомобілем. Комфортна за гамірністю. Поки не виявлено користуюся Fulda EcoControl HP 195/60 R15 88H менше місяця |
Вироблена на заводах Goodyear шина Fulda EcoControl HP пропонується в середньому ціновому діапазоні в розмірах від R13 до R16, що охоплює практично весь сегмент легкових авто, компактного і середнього класу. Виходячи із статистики продажів, вже кілька років поспіль найбільшою популярністю серед споживачів користується Fulda EcoControl HP 88H у розмірі 195/60 R15.
Заслужена репутація
Будучи представленою на ринку вже не перший рік Fulda EcoControl за весь цей час зазнала кількох модернізацій. Остання версія цієї моделі отримала від виробника приставку HP (High Performance), що передбачає найбільш видатні характеристики. І навіть якщо вони не ідеальні, то її першість у співвідношенні ціна/якість у порівнянні з конкурентами підтверджується автомобільними експертами і рядовими користувачами.
Виправдання покупки
У найрізноманітніших умовах шини Fulda забезпечують прогнозовану поведінку автомобіля. На високих швидкостях правда можуть виникнути недоліки зчеплення і, як наслідок, виведення з траєкторії. Тим не менш Fulda EcoControl HP добре зарекомендувала себе при їзді по сухому, і на мокрому покритті. Це дозволяє рекомендувати її самому широкому колу споживачів, незалежно від погодних умов.
Модификації Fulda EcoControl HP 195/60 R15 88V
Ціни на Fulda EcoControl HP 195/60 R15 88V |
---|---|---|---|---|
Fulda EcoControl HP 195/60 R15 88H | від 2 477 грн. | 28 пропозицій | ||
Fulda EcoControl HP 195/60 R15 88V | від 2 194 грн. | 32 пропозиції |