Рамка для розетки / вимикача VIKO Carmen 90572102
VIKO Carmen 90572102 білий слонова кістка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKO Carmen 90572102
Рамка 2-местная Viko Carmen Кремовый 7955 | 61 грн. |
Рамка 2-місцева горизонтальна VIKO Carmen кремова (90572102) | 56 грн. |
Рамка 2-а горизонтальна крем ViKO Carmen 90572102 | 55 грн. |
Модификації VIKO Carmen 90572102
Ціни на VIKO Carmen 90572102 |
---|---|---|---|---|
VIKO Carmen 90571102 | від 56 грн. | 2 пропозиції | ||
VIKO Carmen 90572102 | від 55 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →