Рамка для розетки / вимикача VIKO Rollina 90480054
VIKO Rollina 90480054 білий слонова кістка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKO Rollina 90480054
Рамка четверна VIKO Rollina горизонтальна Білий (90480054) | 95 грн. |
Рамка четверна VIKO Rollina горизонтальна Білий (90480054) | 124 грн. |
Рамка 4-місцева VIKO Rollina біла (90480054) | 96 грн. |
Модификації VIKO Rollina 90480054
Ціни на VIKO Rollina 90480054 |
---|---|---|---|---|
VIKO Rollina 90480054 | від 95 грн. | 3 пропозиції | ||
VIKO Rollina 90481054 | від 93 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →