Рамка для розетки / вимикача VIKO Karre 90960202
VIKO Karre 90960202 бежевий білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKO Karre 90960202
Рамка потрійна VIKO Karre горизонтальна Білий (90960202) | 77 грн. |
Рамка 3-місна горизонтальна VIKO Karre біла (90960202) | 78 грн. |
Рамка 3-а горизонтальна біла ViKO Karre 90960202 | 76 грн. |
Модификації VIKO Karre 90960202
Ціни на VIKO Karre 90960202 |
---|---|---|---|---|
VIKO Karre 90960212 | від 76 грн. | 5 пропозицій | ||
VIKO Karre 90960202 | від 76 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →